Филип Кръстев беше титуляр за Цволе при неочаквана издънка

Снимка: instagram/fufu_krastev

547 0

Бившият футболист на Левски Филип Кръстев игра 79 минути за неговия Цволе при домакинска издънка срещу Волендам. Гостите, които са последни в подреждането на нидерландското първенство успяха да измъкнат точка от Фуфу и компания, след като завършиха при резултат 1:1 в мач от 25-ия кръг.

Още: Филип Кръстев е най-скъпият играч на Цволе, разкриха заплатата и стойността на трансфера му

Как се представи българския футболист?

Кръстев направи силен мач, като имаше 85% успеваемост на своите подавания. Той отправи и два точни удара от границата на наказателното поле на Волендам в 50-ата и 78-ата минута, но и двата бяха отразени от стража на гостите Мио Бакхаус.

Иначе в хода на двубоя Дави ван ден Берг даде аванс на Цволе в 55-ата минута, но гостите от достигнаха до изравнителното попадение чрез Дамон Мирани.

Цволе се намира на 13-то място в класирането с актив от 28 точки, докато Волендам остава на дъното на таблицата с актив от 14 пункта.

В следващия кръг Цволе гостува на Ситард, а Волендам приема АЗ Алкмаар.

Още: 2 години, 3 отбора: Филип Кръстев бе представен в най-новия си клуб

Потвърдено: Новият отбор на Филип Кръстев е десетият в Ередивизи