Tимът на Манолев продължава без грешка в Лига Европа

8419 0

Отборът на Динамо (Москва) победи като гост с 2:1 Ещорил в мач от група „Е“ на Лига Европа. Българският национал Станислав Манолев не попадна в групата на руския тим заради контузия. Точни за Динамо бяха Александър Кокорин в 52-ата минута и Юри Жирков десет минути преди края на срещата. Почетното попадение за домакините отбеляза Йохан Тавареш в добавеното време на срещата.

В другия мач от групата ПСВ направи 1:1 у дома срещу Панатинайкос. Мемфис Депай бе изведен в 43-ата минута, финтира вратаря на гостите и откри, но Аягун в 87-ата минута огорчи домакинските фенове след добавка отблизо. Джефри Брума от ПСВ бе изгонен в 89-ата минута.