Tимът на Манолев продължава без грешка в Лига Европа


Tимът на Манолев продължава без грешка в Лига Европа

8460 0

Отборът на Динамо (Москва) победи като гост с 2:1 Ещорил в мач от група „Е“ на Лига Европа. Българският национал Станислав Манолев не попадна в групата на руския тим заради контузия. Точни за Динамо бяха Александър Кокорин в 52-ата минута и Юри Жирков десет минути преди края на срещата. Почетното попадение за домакините отбеляза Йохан Тавареш в добавеното време на срещата.

В другия мач от групата ПСВ направи 1:1 у дома срещу Панатинайкос. Мемфис Депай бе изведен в 43-ата минута, финтира вратаря на гостите и откри, но Аягун в 87-ата минута огорчи домакинските фенове след добавка отблизо. Джефри Брума от ПСВ бе изгонен в 89-ата минута.

Класиране в групата след три изиграни кръга:

1.Динамо 9т.

2.ПСВ 4т.

3.Ещорил 3т.

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

4.Панатинайкос 1т.

 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички