Toтнъм вкара пет, но стана за смях в опита си да копира Моци

2528 0

Разгромни победи за Тотнъм и Бешикташ в група C на Лига Европа. На "Уайт Харт Лейн" Хари Кейн откри за "шпорите" срещу Астерас Триполис в 13-ата минута с точен удар от 25 метра. С технично изпълнение Ерик Ламела удвои в 30-ата, а отново той направи резултата класически с красив удар от въздуха с левия крак в 66-ата минута. И Хари Кейн стигна до втори гол в мача в 76-ата минута при добавка след безобразно избита топка от вратаря на гостите. Кейн оформи хеттрика си в 81-ата минута след удар с глава, а отбраната на гостите играеше все едно е заложила на точен резултат. Той се промени малко в 89-ата минута, а две преди това Уго Лорис бе изгонен с директен червен картон, защото повали откъсващ се играч. Тонъм бе извършил и трите си смени и на вратата застана Ерик Дайър. Той се намеси ужасяващо при удара на Баралес и топката влезе в мрежата му.

Бешикташ смаза като гост Партизан с 4:0. Кавлак (18), Демба Ба (45), Озиакуп (52) и Гьокхан Торе (54) се разписаха за отбора на Славен Билич.