Торино отсрами Италия в Европа, късна драма в Брюж

2527 0

Торино възвръща европейското си самочувствие и победи с 2:0 Хик (Хелзинки) у дома за да оглави еднолично група B. Maтео Дармиан асистира на Кристиан Молинаро в 35-ата минута, а Амаури с мощен удар извън наказателното поле удвои в 58-ата минута. Това бе единственият успех за представителите на Италия в евтотурнирите тази седмица след загубите на Рома, Ювентус и Наполи и хиксът на Интер.

В другия мач от групата Брюж и Копенхаген си размениха по един късен гол за 1:1. Амартей откри за гостите в 89-ата, но Вазкез възстанови статуквото във втората минута на добавеното време.