Спортът и мачовете по ТВ: Ето какво да гледаме днес, 2 декември


Спортът и мачовете по ТВ: Ето какво да гледаме днес, 2 декември
Снимка: Sportlive.bg

1937 0

Спортната програма за днес, 2 декември:

10.30 Ски бягане: Световна купа в Яливаре, 10 км, жени Евроспорт 1

10.40 Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, малка шанца, жени Евроспорт 2

11.50 Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, малка шанца, мъже Евроспорт 1

12.00 Голф, Европейски тур МАХ Спорт 2

12.30 "Хебър" - ЦСКА 1948 Диема спорт

12.45 Ски бягане: Световна купа в Яливаре, 10 км, мъже Евроспорт 1

12.50 Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, малка шанца, жени Евроспорт 2

14.00 "Нюрнберг" - "Фортуна" Диема спорт 3

14.00 Световно първенство за юноши до 17 г., финал БНТ 3

14.20 Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, жени Евроспорт 1

14.30 "Уест Бромич" - "Лестър" Диема спорт 2

14.30 "Алфретън" - "Уолсол" Нова спорт

14.45 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, полуфинал Евроспорт 2

14.55 Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, ски бягане на 10 км, мъже Евроспорт 1

15.00 "Етър" - "Черно море"Диема спорт

15.00 "Жирона" - "Валенсия" МАХ Спорт 4

15.35 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, спринт, мъже Евроспорт 1

16.00 "Дженоа" - "Емполи" МАХ Спорт 3

16.30 "Байерн" - "Унион" Диема спорт 3

17.00 "Арсенал" - "Уулвърхемптън" Диема спорт 2

17.00 "Брентфорд" - "Лутън" Нова спорт

17.05 Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, малка шанца, мъже Евроспорт 1

17.15 "Атлетик" - "Райо Валекано" МАХ Спорт 4

17.30 "Левски" - "Локомотив" (Пд) Диема спорт

19.00 "Лацио" - "Каляри" МАХ Спорт 3

19.00 Жребий за Евро 2024 Диема спорт 3, БНТ 3

19.00 Волейбол, "Берое" - ЦСКА МАХ Спорт 2

19.00 Тенис, турнир в Джеда МАХ Спорт 1

19.00 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Тремблан, гигантски слалом, първи манш, жени Евроспорт 1

19.00 Голф: PGA тур, "Уърлд челъндж", трети ден Евроспорт 2

19.30 "Реал" - "Гранада" МАХ Спорт 4

19.30 "Нотингам" - "Евертън" Диема спорт 2

19.30 "Щутгарт" - "Вердер" Нова спорт

19.30 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, спускане, мъже Евроспорт 1

20.00 "Фамаликао" - "Порто" Ринг

21.15 НХЛ, "Далас" - "Тампа Бей" МАХ Спорт 2

21.15 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Тремблан, гигантски слалом, втори манш, жени Евроспорт 1

21.30 "Магдебург" - "Кайзерслаутерн" Нова спорт

21.45 "Милан" - "Фрозиноне" МАХ Спорт 3

22.00 "Осасуна" - "Реал Сосиедад" МАХ Спорт 4

22.00 "Нюкасъл" - "Манчестър Юнайтед" Диема спорт 2

22.00 "Нант" - "Ница" Диема спорт 3

22.15 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, полуфинал Евроспорт 1

23.00 НБА, "ЛА Клипърс" - "Голдън Стейт" Диема спорт

03.00 Бокс без ръкавици, събитие от Юта Диема спорт 2

04.00 Голф, Европейски тур МАХ Спорт 1.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Лудогорец

"Тайни от бг елита": Ас на Лудогорец с 3-степенно "меню" за самоусъвършенстване

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Реклама
Най-четени новини

виж всички