След 2 гола и минути преди трофея: Кристиано Роналдо изнесен с количка и едва стъпва (ВИДЕО)

9428 0

Суперзвездата на Ал Насър Кристиано Роналдо изигра пореден силен мач за своя отбор. Португалецът се разписа в пети пореден мач за Купата на арабските клубни шампиони. Той вкара на два пъти във финала с Ал Хилал, който завърши при резултат 2:1 след продължения.

Майкъл откри резултата в 51-вата минута, а Ал Амри остави Ал Насър с човек по-малко в 71-вата, като изходът изглеждаше предрешен. Тогава обаче блесна Кристиано, който изравни четвърт час преди края, засичайки успоредно на голлинията подаване в мрежата.

Неговият отбор устиска огромния натиск, на който бе поставен след това и така се стигна до продължения. В тях Роналдо отново блесна с втория си гол в мача, дошъл в 98-ата минута.

Роналдо едва напусна терена

Пет минути след това и старши треньора Луиш Кастро бе изгонен, а натискът на Ал Хилал стана още по-ожесточен. Големият момент за Роналдо бе помрачен пет минути преди края на второто продължение.

След единоборство със съперников футболист той получи травма. Кристиано не можеше да стъпва и бе откаран с количка извън терена. Ал Хасан влезе принудително вместо него, а до края съотборниците му не изпуснаха преднината си въпреки натиска. Така Роналдо завоюва и първи трофей с Ал Насър, но тепърва ще стане ясно какво е състоянието му. Обнадеждаващ знак е, че след успеха празнуваше със съотборниците си и се придвижваше без допълнителна помощ.

Вижте повече за ОГРОМНАТА ДРАМА и как Роналдо ликува с Ал Насър с първи трофей след поредните 2 гола (ВИДЕО).