Саша Илич спря негативната серия, но Атромитос отново не успя да победи

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

2261 0

Воденият от Саша Илич гръцки Атромитос направи безлично нулево равенство при гостуването си на Пансерайкос, в 24-ти кръг от Суперлигата. Атиняни спряха свободното си падане, след пет поредни загуби, но отново не можаха да победят и се намират много по-близо до зоната на изпадащите, отколкото до челото на класирането.

Нервен и груб мач

Мачът бе доста груб, с над 40 нарушения и общо 7 жълти картона. Пансерайкос бе по-активният отбор, но добрите положения определено липсваха. Все пак може да се отбележи, че удар на Паскалис Стайкос мина покрай целта, а изстрел на Матиас Томас бе спасен от вратаря на Атромитос.

Саша Илич не може да се похвали с добри резултати в последно време

Противно на развитието на срещата, Атромитос можеше да отбележи при първото си опасно положение. В 78-та минута, последователни удари на Едер Гонсалес и Коста Алексич (с глава) бяха спасени от Адриан Чован.

Още: След приказния старт: Десподов и компания сринаха Саша Илич - задава се криза

Следващите мачове на двата отбора са в сряда, част от междинния 25-ти кръг. Тимът на Саша Илич приема Ламия, а Пансерайкос е домакин на Кирил Десподов и ПАОК.

Наследникът на сръбския наставник на "Армията" Нестор Ел Маестро също не се справя убедително в последно време.

Атромитос на Илич тръгна надолу след 0:5 - и друг лидер в Гърция им нанесе поражение