С първи гол за 2024: Кристиано Роналдо даде комфортна преднина на Ал Насър (ВИДЕО)

1050 0

Кристиано Роналдо и неговият Ал Насър грабнаха победата в първия мач от 1/8-финалите на Шампионската лига на Азия. "Соколите" надвиха Ал Фейха  с минималното 1:0 като гост, именно след попадение на португалеца в 81-ата минута.

Кристиано Роналдо изведе Ал Насър до победа

Развой на Ал Фейха - Ал Насър

Още: Кристиано Роналдо суперфаворит в завръщането си в Шампионска лига на Азия: Ще покорява непознат връх

Ал Насър доминираше тотално през целия мач - както през първото, така и през второто полувреме. Редица възможности бяха пропуснати от Кристиано Роналдо, Андерсон Талиска и Аймерик Лапорт.

Все пак, присъствието на терена на 5-кратния носител на "Златната топка" си каза думата. В 81-ата минута Роналдо получи подаване от Марсело Брозович в наказателното поле. Португалецът запази спокойствие и с много прецизен удар вкара единственото попадение в срещата.

Голът бе специален за Роналдо, тъй като бе неговият първи в официален мач за календарната 2024-а година. Припомняме, че той не взе участие в някои от подготвителните мачове на своя тим, тъй като бе с контузия.

Следващото предизвикателство за Кристиано и Ал Насър се казва Ал Фатех. Двата тима ще мерят сили на 17 февруари в Саудитската Про лига.

Карвахал рискува да ядоса Роналдо с отговор дали Кристиано, или Меси е по-добър

Още: "Дори Лионел Меси и Кристиано Роналдо нямаха такава статистика" - Хосеп Гуардиола се прехласна по Ерлинг Холанд