Погба се отказва от националния отбор на Франция заради президента Макрон?


Погба се отказва от националния отбор на Франция заради президента Макрон?
Снимка: Guliver/GettyImages

1132 0

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Пол Погба се оттегля от френския национален отбор, съобщава "The Sun". Звездата е взел това решение заради думите на френския президент Еманюел Макрон, че ислямът е източник на международен тероризъм.

Освен това, на Погба е повлияло и решението на френското правителство да почете паметта на учителя, публикувал обидни изображения на пророка Мохамед, заради което бе жестоко убит.

27-годишната звезда дебютира за националния отбор на Франция през 2013 година. Оттогава досега той записа 72 мача за тима, в които вкара 10 гола. Погба стана световен шампион с "петлите" през 2018 година. А защо неотдавна полицията в Манчестър конфискува "Ролс Ройс"-а на Погба вижте тук. 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Най-четени новини

виж всички