От Васко да Гама признаха за 16 футболисти, дали положителни проби за COVID-19


От Васко да Гама признаха за 16 футболисти, дали положителни проби за COVID-19
Снимка: Getty Images/Guliver

1215 0

Цели 16 футболисти на бразилския елитен Васко да Гама са дали положителни проби за коронавирус при масовите тестове. За това съобщиха от клуба, като допълниха, че всички те ще бъдат поставени под карантина.

От днес на футболистите е разрешено да провеждат индивидуални тренировки, но физическият контакт все още е забранен. Заниманията се връщат, след като около два месеца бяха забранени поради пандемията от коронавирус.

Васко да Гама завърши на незавидното 12-о място през миналия сезон. А на фона на всичко това - в Англия се готвят да пуснат публика на мач само след 2 месеца.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Новият съюз: Как Мъри Стоилов и Валтер Папазки завъртяха трансферната въртележка в ЦСКА

Ръководството на Гьозтепе е готово да продаде на ЦСКА халфа Ралдни Гомеш, съобщават турските медии. На този...

Най-четени новини

виж всички