Футболист от Фарьорските острови вкара хеттрик от пряк свободни удари за 8 минути (ВИДЕО)

1320 0

Футболист от Фарьорските острови се отличи с впечатляващо постижение, което обиколи целия свят. 21-годишният нападател Адриан Юстинусен вкара хеттрик само за 8 минути, като всичките 3 попадения бяха от пряк свободен удар.

Той го стори за клубния си ХБ Торсхавн при победата с 5:0 над АБ Аргир. Освен споменатия хеттрик от статични положения, Юстинусен реализира още един гол, а общата времева рамка, в която вкара всичките си голове, бе само 14 минути.

Всички 5 попадения в мача паднаха през първото поувреме, а първото такова бе дело на Йосур Далбуд (асистенцията бе на сметката на Юстинусен). Отборът на Адриан игра с човек по-малко още от 16-ата минута, но това не попречи на разгрома. Вижте попаденията във видеото по-долу.

Най-красивото попадение на Кристиано Роналдо за всеки отбор, в който е играл (ВИДЕО).