Няколко резила в последните борби за Евро 2024 през юни (РЕЗУЛТАТИТЕ)

2011 0

Във вторник вечер се изиграха и последните квалификации за Евро 2024 през месец юни, който предложи куп изненадващи резултати през изминалите дни на международно ниво.

По различна не бе ситуацията и сред последните 11 срещи, като последната между Шотландия и Грузия се наложи да се доиграва и в ранните часове на сряда резултатът не бе изяснен поради наводнен терен.

Безспорно най-драматичен бе успехът на Португалия при визитата на Исландия след победно попадение на рекордьора по международни срещи - Кристиано Роналдо. Легендата вкара в 89-тата минута, а ВАР дълго преглеждаше попадението преди да го потвърди.

Ужасяваща бе ситуацията за участника на Мондиал 2022 Полша, който неочаквано загуби при гостуването си на Молдова с 2:3. Любопитното е, че източноевропейската страна поведе с 2:0 до полувремето, но допусна късен обрат и допусна поражение.