Нидерландски гранд продава перлата си, за да не е на червено в края на сезона


Нидерландски гранд продава перлата си, за да не е на червено в края на сезона
Снимка: GettyImages

6018 0

Звездата на ПСВ Айдховен Коди Гакпо изглежда ще напусне клуба през януари. Нидерландският гранд се нуждае от свежи постъпления, за да не е на червено в края на сезона, предава „Telegraaf“.

Именно поради тази причина в клуба са склонни да го продадат през зимния трансферен прозорец. Споменава цена от около 30 млн. евро.

През лятото 23-годишното крило се размина с трансфер в Манчестър Юнайтед. От „Олд Трафорд“ не извадиха исканата сума от нидерландците.

Сега Гакпо е желан от друг клуб от Висшата лига на Англия. Лийдс е потенциалната следваща стъпка в кариерата на младия национал на Нидерландия. 

Междувременно негов съотборник в ПСВ направи любопитно сравнение между Барселона и ПСЖ.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички