Най-после футбол от него: Икарди вкара хеттрик за Галатасарай за полувреме (ВИДЕО)

1500 0

Около нападателя на Галатасарай Мауро Икарди най-накрая се заговори за футбол, освен за скандалния му личен живот. Аржентинецът се представи силно за своя тим в мача от 29-ия кръг на турското първенство срещу Кайзериспор и вкара хеттрик.

Бившата звезда на Интер беше точен в 18' и 42' (дузпа), а в добавеното време на първата част оформи своя хеттрик. Това се случи, след като достигна до топката след нереализиран нов 11-метров наказателен удар.

В крайна сметка Галатасарай победи с убедителното 6:0. Останалите попадения бяха дело на Милот Рашица, Керем Актюркоглу и Николо Дзаниоло. А ето защо Икарди, който играе под наем от ПСЖ, не иска да се връща там.