Николо Дзаниоло затвори устите на критиците с мечтан дебют за Галатасарай (ВИДЕО)

6215 0

Една от най-коментираните фигури в Серия А по време на зимния трансферен прозорец - Николо Дзаниоло, бързо показа защо е сред най-скъпите трансфери в историята на турския футбол още при дебюта си в местния елит. Именно талантливият италианец направи разликата между неговия Галатасарай и Касъмпаша в среща от 25-тия кръг на надпреварата.

Това бе първи официален двубой за Дзаниоло в “оранжевия” екип, като само 12 минути му бяха нужни, за да оформи крайното 1:0 в събота вечер. Той замени Акгюн на почивката и в 57-мата минута вкара страхотно попадение след асистенция на Рашица. До този момент италианецът бе взел участие и в контрола през февруари през Аланяспор, когато Галатасарай се наложи като гост с 4:2 и Дзаниоло отново реализира, въпреки че бе на терена само 11 минути.

Галатасарай продължава атака към титлата, след като разполага с 60 точки след 24 изиграни двубоя и най-близко до него е Фенербахче, но с мач и 9 точки по-малко.

Вижте каква забрана наложиха в Рома преди броени часове!