Мартин Георгиев вкара първия си гол за Барселона Б

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

2749 0

Българският талант Мартин Георгиев вкара първия си гол с екипа на Барселона при равенството 2:2 на младежкия тим на каталунците до 19 г. с Грама. Юношата на Славия започна отново като титуляр в мача от първенството, след като попадна в стартовите 11 и срещу Ебро.

Гостите поведоха в резултата в 20-ата минута с гол на Анхел Аларкон. Десет минути след това Георгиев засече топката с глава след центриране и я прати в мрежата, за да удвои преднината на своя отбор.

Домакините намалиха пасива си в 68-ата минута, а 4 пред края на редовното време успяха да изравнят резултата и да стигнат до точка. Ето каква е голямата цел на Георгиев в Каталуня.