Манчестър Юнайтед бе отнесен от испански слабак в контролна среща

2239 0

Манчестър Юнайтед записа поражение с 2:4 от предпоследния в испанската Ла Лига - Кадис, в контролна среща по време на Световното първенство по футбол в Катар.

Английският гранд губеше още на почивката с 2:1. Кадис излезе рано-рано напред в резултата, благодарение на попадения на Карлос Гарсия и Чоко Лозано. Единственото попадение преди паузата за "дяволите" бе отбелязано от Антони Марсиал.

След почивката Юнайтед изравни в 48' с гол на 17-годишния Коби Маино. В 52-ата минута обаче Рубен Сабрино върна преднината на испанците, а 13 минути преди края Томас Алакрон оформи крайното 4:2 за Кадис.

Разбира се, момчетата на Тен Хаг бяха без много от основните си футболисти, които се подвизават в Близкия Изток на световните финали в Катар. На 10 декември (събота) Юнайтед ще изиграе още една контролна среща срещу тима на Реал Бетис.