Кристиано Роналдо препарира вратар със супергол от пряк свободен удар! (ВИДЕО)

3675 0

Суперзвездата на световния футбол Кристиано Роналдо вкара страхотен гол от пряк свободен удар!

Това се случи в 56-ата минута на домакинството на Ал Насър срещу Дамак в мач от 10-ия кръг на Саудитската професионална лига.

Гостите бяха повели с 1:0 в края на първото полувреме, а в 53-ата бразилецът Андерсон Талиска изравни за 1:1.

Три минути по-късно CR7 получи възможност да обстрелва вратата от фронтален пряк свободен на около 25 метра от голлинията. Португалецът прехвърли стената и изпрати топката в левия ъгъл на стража Мустафа Зегба, който дори не помръдна! Пълният обрат за Ал Насър бе осъществен...