Как реагира Бекъм, когато Меси отново спаси Интер Маями в края? (ВИДЕО)

7367 0

Суперзвездата на световния футбол Лионел Меси продължава да се радва на отлични изяви с фланелката на новия си отбор Интер Маями. Аржентинецът реализира две попадения във вратата на Далас за равенството 4:4.

Световният шампион от Катар 2022 успя да се разпише от пряк свободен удар около пет минути преди края на редовното време, когато неговият тим губеше с 3:4. След това пък се стигна до дузпи, при които Интер надделя с 5:3.

По този начин отборът от Маями стана първият отбор от тазгодишното издание на Купата на лигите на Северна и Централна Америка, който се класира за четвъртфиналната фаза. Там съперник ще бъде победителят от двойката Шарлот - Хюстън Динамо.

Разбира се, Дейвид Бекъм отново бе на трибуните за двубоя на Интер Маями. Англичанинът бе изключително радостен при изравнителния гол на Меси и камерите уловиха това. Вижте реакцията му чрез кадрите по-долу в материала. А Меси вече е №1 в Интер след само 4 мача (ВИДЕО).