Галатасарай сътвори "Богатите също плачат" в турски вариант

1538 0

Андерлехт си осигури класиране в Лига Европа през пролетта. Белгийците разочароваха богаташите от Галатасарай след 2:0, изхвърляйки ги от евротурнирите.

В Брюксел Андерлехт откри резултата в последната минута на първото полувреме. След лошо изчистена топка, последва центриране в наказателното поле и гол на Ембемба с глава.

През второто полувреме и двата отбора имаха добри ситуации, а Бурак Йълмаз уцели гредата в 75-ата минута.

Галатасарай завърши мача в намален състав след червен картон в самия край, а веднага след това Ембемба отбеляза втория си гол в мача и оформи крайния резултат.