Двуглавият орел лети високо в Европа! ПАОК отново би Айнтрахт (ВИДЕО)

1771 0

ПАОК постигна втора победа над Айнтрахт Франкфурт в груповата фаза на Лига Европа. Двуглавия орел се наложи и като гост на германския тим с 2:1, след като избухна със същия резултат на старта в надпреварата.

И трите попадения паднаха след почивката, а домакините бързо успяха да се върнат в двубоя. Първо за гърците бе точен Кенджора в 55-ата минута и след само 180 секунди Мармуш върна шансовете на домакините.

В крайна сметка Живкович оформи крайното 2:1 в 73-ата минута, а след още 10 - на терена се появи Кирил Десподов. Българинът замени Тайсон за ПАОК. Така Двуглавия орел не допусна поражение срещу най-голямото изпитание и му остава домакинство на ХИК.

От група "G" ПАОК и Айнтрахт със сигурност ще продължат към елиминациите, след като германците изостават от върха с 4 точки, а Абърдийн има общо 3, ХИК - 2.

Вижте какво се случи във всички двубои от Лига на конференциите!