Бивш играч на Лудогорец наказа Ал Насър, но Кристиано Роналдо не бе казал последната си дума (ВИДЕО)

1917 0

Бившият нидерландски нападател на Лудогорец Върджил Мисиджан наказа отбора на Кристиано Роналдо.

Това се случи в 79-ата минута на мача между Ал Таи и Ал Насър от 8-ия кръг на Саудитската професионална лига!

Съставът на Луис Кастро бе повел с 1:0 след половин час игра чрез Андерсон Талиска, а асистенцията за попадението бе дело на Роналдо.

Десетина минути преди края обаче, Мисиджан възстанови равенството, след като получи извеждащо подаване от Абдулрахман Алхарти и тръгна почти от центъра сам срещу вратаря, преодолявайки го в крайна сметка за 1:1.

Video edited on Kapwing

Все пак, CR7 не бе казал последната си дума - 180 секунди преди края на редовното време, Ал Насър получи право да изпълни дузпа, която бе реализирана от 38-годишния португалец за 2:1.

Прочетете и вижте всичко най-интересно от сблъсъка между Ал Таи и Ал Насър в SportLive.bg! (последвайте жълтия линк)