Аржентина мачка и без Меси - отнесе азиатци с феноменални голове (ВИДЕО)

2472 0

Аржентина спечели и втората си планувана контрола по време на турнето в Азия. Така настоящият световен шампион се наложи над Индонезия като гост с 2:0 по време на приятелски двубой след същия резултат срещу Австралия.

Леандро Паредес откри в 38-мата минута с мощна стрелба от над 30 метра, която се оказа неразрешима задача за вратаря Ари Сутаряди и "Гаучосите" поведоха. Крайния резултат оформи Ромеро с глава след центриране на Ло Селсо. Попадението падна 10 минути след началото на втората част.

Video edited on Kapwing

За местните фенове, които наброяваха повече 70 000 души на стадиона, един от най-тежките моменти бе липсата в игра на Лионел Меси. За легендата на световния футбол обаче още в миналите дни стана ясно, че няма да бъде наличен за двубоя. За последно той вкара на Австралия преди 4 дена, когато "гаучосите" се наложиха с 2:0.

Следете всичко най-интересно около Аржентина със SportLive.bg!