Ал Насър загуби първия 1/4-финал в ОАЕ от Шампионската лига на Азия (ВИДЕО)

1109 0

Завръщането на Кристиано Роналдо не помогна на Ал Насър в първия 1/4-финал от Шампионската лига на Азия. Така "соколите" отстъпиха при визитата си на Ал Аин в Обединените Арабски Емирства с 0:1 в понеделник вечер.

В герой за победителите се превърна Рахими в 44-ата минута, след като реализира единственото попадение в мача. Асистенцията бе дело на Каки, а именно негов гол бе отменен четвърт час по-рано заради засада.

Това е втора поредна победа на Ал Аин над "соколите" с 1:0 в надпреварата, но миналата бе в Рияд и в груповата фаза на турнира през есента на 2020 г.

Сега Кристиано и съотборниците му ще имат шанс да се реваншират на феновете си след седмица, когато е решаващият втори мач. Крайният победител ще срещне на полуфиналите продължилия от двойката Ал Хилал - Ал Итихад.

Роналдо не успя да вкара

В понеделник вечер спорните ситуации следваха една след друга в ОАЕ, а една от звездите на саудитите - Аймерик Лапорт, бе изгонен с директен червен картон в добавеното време. Такъв обаче не бе показан на съперников футболист за удар без топка в лицето на Отавио. Роналдо остана на терена през цялото време, но дори сред съотборниците си не бе най-добър, сочат оценките.

Вижте дали Първа лига е по-добра от саудитския елит или МЛС!

Още: Той печели, те "ядат бургери": Синът на Кристиано Роналдо направи за смях синовете на Меси, баща си и Хари Кейн:

Успехът е в гена им: Малкият Кристиано Роналдо успя! Изкачи върха и направи баща си горд

Кристиано Роналдо близо до нови върхове: Фаворит да е само на крачка от финал в Шампионска лига на Азия