5 европейски отбора напомпаха самочувствие с разгроми в приятелски срещи

1453 0

Испания и Португалия не успяха да си вкарат гол, а Нидерландия загуби от Мексико с 0:1. Украйна пък преживя исторически резил, след като падна с 1:7 от световния шампион Франция. Това са част от резултатите в изигралите се снощи приятелски срещи на куп европейски отбори.

В същото време Германия направи зрелищно 3:3 с Турция в Кьолн. Бундестимът на 3 повежда в резултата, но противникът успяваше да изравни. Крайният резултат бе оформен в 94-ата минута. Ето всички резултати от контролите снощи:

Франция – Украйна 7:1

А ето къде можете да гледате важния мач на България срещу Унгария в баражите за Евро 2020.