"Викинг" за малко да шокира Барселона на "Камп Ноу" - вместо това стана за смях (ВИДЕО)

949 0

Барселона тотално надигра Реал Сосиедад по време на четвъртфинала между двата тима в турнира за Купата на Краля и резонно се класира за следващата фаза след скромен успех от 1:0. Трябва да се отчете и фактът, че гостите имаха своите ситуации, въпреки че играха повече от полувреме с човек по-малко след директен червен картон на Мендес в 40-тата минута.

Най-чистото положения по време на целия двубой обаче дойде след час игра и бе толкова лесно пропиляно, колкото и създадено от гостите. Ниско центриране по посока взетия под наем Александър Сьорлот бе ужасно завършено и от няколко метра норвежецът съумя да прати топката над напречната греда за ужас на тима от Сан Себастиан.

Централният нападател, който е собственост на германския Лайпциг, бе сменен едва в 87-мата минута, но така и не съумя да върне попадението на Дембеле от 52-рата минута. През настоящия сезон обаче остава сред големите звезди на Реал Сосиедад, след като в 25 двубоя отбеляза 12 гола и асистира за още 2.

Ето какво сподели Шави след важната победа!