ВИДЕО: Номерът на Христо Стоичков в Барселона има нов притежател - Миралем Пянич


ВИДЕО: Номерът на Христо Стоичков в Барселона има нов притежател - Миралем Пянич
Снимка: БГНЕС

4908 0

Легендарният номер 8 в Барселона, с който е играл и българинът Христо Стоичков, има нов притежател. Той се нарича Миралем Пянич, който идва от италианския шампион Ювентус. 30-годишният футболист подписа за срок от 4 години с каталунците.

"Готов съм за игра и идвам тук, за да печеля титли. За мен е голяма чест да съм част от Барселона. Надявам се да вдигнем много трофеи през следващите години. Познавам Меси отскоро. Преди това съм играл с футболисти като Франческо Тоти и Кристиано Роналдо. За мен е важно да съм до такива играчи. Те са много важни и аз се уча от тях. Ще бъде уникално да споделям една съблекалня с извънземно" - сподели босненецът при представянето си.

Барселона даде 60 милиона паунда на Ювентус, за да го има в състава си. В обратна посока пое бразилският халф Артур, като именно той носи фланелката с номер 8 за последно. А Барселона договори и Мемфис Депай и го представя до края на седмицата.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички