Севиля продължава защитата на титлата

Снимка: Getty images/Gulliver

1187 0

Севиля си подпечата класирането за четвъртфиналите в Лига Европа и продължи защитата на титлата от миналата  година.

Жертва падна тимът на Виляреал, който загуби първия мач с 1:3 на свой терен.

Този път „жълтата подводница” докара до 2:1 на „Рамон Сачес Писхуан”.

Мачът протече в надхитряне между двата отбора, а по-сериозни положения липсваха.

Всичко по-интересно се случи в последните 25 минути.

Ибора в 69-ата минута откри за Севиля.

Джовани Дос Сантос върна гола след прекрасен пряк свободен удар в 73-ата минута.

Малко по-късно Бейли остави тима на гостите с човек по-малко, след като си изкара глупав втори жълт картон след апострофиране на главния съдия при явен фаул.

В 83-ата минута Денис Суарес елиминира интригата и вкара с глава за 2:1, останал непокрит във вратарското поле.