Официално: Хенрик Ларсон ще е помощник на Куман в Барселона


Официално: Хенрик Ларсон ще е помощник на Куман в Барселона
Снимка: Оф. сайт на Барселона

1355 0

Бившият нападател на Барселона и Швеция Хенрик Ларсон се присъедини към треньорския щаб на каталунския гранд. Той ще бъде помощник на старши треньора Роналд Куман, съобщава клубът на официалния си сайт.

В щаба на нидерландския специалист, заменил уволнения Кике Сетиен, влиза и бившият треньор на Хофенхайм - нидерландецът Алфред Шрьодер. Договорите и на двамата помощници са до лятото на 2022 година.

За последно шведската легенда беше треньор на клуба от своята родина Хелзингборг. Той обаче напусна клуба преди точно една година. Ларсон игра в Барселона в периода 2004-2006 година. Той завърши игровата си кариера през 2013 година. А какви са трите основни трансферни цели на Куман вижте в този материал. 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички