Нова издънка за Рома на Моуриньо: Славия го изпревари в Лига Европа (ВИДЕО)

926 0

Рома записа първото си поражение в Лига Европа през кампанията в четвъртък вечер. "Вълците" на Жозе Моуриньо бяха надвити при визитата си на Славия Прага с 0:2.

В герои за победителите се превърнаха Юречка и Масопуст с попаденията си след почивката - 50-ата и 74-ата минута. И докато за крилото това бе първо попадение в надпреварата, то крайният бранител вече имаше асистенция и гол.

Славия успя да поведе класирането в група "G", макар че това бе първо поражение за "вълците". Двата тима имат по девет точки и след като си размениха победи от по 2:0 - гледат се головите разлики, а тази на чехите е по-добра.

В следващия кръг тимовете гостуват на аутсайдерите в групата - Славия е гост на Шериф, а Рома на Сервет.

Вижте другата голяма издънка в Лига Европа в лицето на Ливърпул!