Еспаньол - Барселона по ТВ: Къде да гледаме дербито на Каталуния от 24-ия кръг на испанската Ла Лига?

3024 0

Време е за дерби! Тази вечер един срещу друг на "Корнея Ел Прат" се изправят двата каталунски отбора в испанската Ла Лига - Еспаньол и Барселона!

Домакините са на 13-о място във временното класиране с актив от 27 точки, докато по-именитият им градски съперник е четвърти с 38 пункта.

Последното издание на този "горещ" сблъсък бе на 20 ноември 2021 г. (14 кръг) и в него "Камп Ноу" видя как Мемфис Депай отбеляза единственото попадение от дузпа в 48-ата минута.

И ОЩЕ: Какви са коефициентите за това дерби?

Битката започва в 22:00 ч. наше време и ще бъде излъчена ПРЯКО в ефира на "Max Sport 4". Ако нямате възможност да я гледате - следете развоя на Еспаньол - Барселона НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!