Централният защитник на Барселона Ектор Бейерин се контузи на тренировка


Централният защитник на Барселона Ектор Бейерин се контузи на тренировка
Снимка: Getty Images

1234 0

От Барселона съобщиха, че защитникът на отбора Ектор Бейерин е получил контузия на прасеца на левия крак на тренировка.

Все още не е ясно колко тежка е травмата на крайния бранител и колко време ще отсъства, но това е петият футболист на Барса с проблеми само в рамките на последните дни.

Преди броени дни уругвайският национал Роналд Араухо получи разкъсване на сухожилие на дясното бедро, като трябва да се подложи на операция във Финландия и ще отсъства от терените между два и три месеца.

Националът на Франция Жюл Кунде също има проблеми със сухожилие и ще бъде извън терените около месец.

В лагера на Барселона с контузии се върнаха от Нидерландия Френки де Йонг и Мемфис Депай. Първият има разтежение на лявото бедро, а Депай има мускулна контузия, като времето за отсъствието им ще зависи от начина, по който бъдат лекувани.

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!

Вижте още: Барселона обмисля 3 варианта за затопляне на отношенията с Лео Меси

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички