Барселона задържа 20-годишен талант, слага му 400 милиона евро откупна клауза

2133 0

Ръководството на Барселона ще подпише нов договор с 20-годишния талант от школата Фермин Лопес, съобщава журналистът Фабрицио Романо.

Настоящото споразумение с младока изтича през лятото на 2024-та година, а новото ще бъде до 30-и юни 2028-а.

Романо допълва, че в контракта на атакуващия халф ще има откупна клауза в размер на 400 милиона евро!

*Фермин Лопес е роден на 11-и май 2003-та година и първоначално е част от академията на Бетис. През 2016-а е привлечен в "Ла Масиа", а през сезон 2022/23 се подвизава под наем в Линарес Депортиво, където се отчита с 12 гола и 4 асистенции в общо 40 мача. До момента е играл само в един официален мач на първия отбор на Барселона - 4 минути при победата с 4:3 над Виляреал в последния кръг на Ла Лига.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - След само 3 кръга: В Барселона вече не са доволни от съдиите заради 4 ситуации!