Барсeлона взе първия си летен тест и загря за Реал Мадрид с 'отличен 6' (ВИДЕО)

2932 0

Испанският гранд Барселона стартира летните си контроли с разгром - каталунците вкараха 6 безответни гола на американския Интер Маями в мач, който се проведе на стадион "DRV PNK" във Форт Лодърдейл.

В 19-ата минута Пиер-Емерик Обамеянг разпечата вратата на Интер, а новото попълнение Рафиня бе автор на асистенцията. Шест минути по-късно самият бразилец откри головата си сметка за Барселона, след подаване на левия бек Алехандро Балде. В края на първото полувреме Ансу Фати се разписа за 3:0, а головият пас отново бе дело на Рафиня.

"Блаугранас" започнаха втората част с изцяло нови 11 на терена. В 55-ата минута Гави покачи на 4:0 след асистенция на Мемфис Депай, а нидерландецът вкара петия гол след подаване на Жорди Алба в 69-ата минута. 60 секунди по-късно Усман Дембеле оформи крайното 6:0, благодарение на Сержи Роберто, който записа асистенция.

*За Барселона предстоят още 4 контроли - срещу Реал Мадрид (24 юли), Ювентус (27 юли), Ню Йорд Ред Булс (31 юли) и УНАМ Пумас (7 август)!