Роналдо изкопира Меси при отпразнуването на гол (СНИМКА)

Снимка: Getty Images/Gulliver

2202 0

Кристиано Роналдо изкопира начина, по който Лионел Меси отпразнува победния си гол за Барселона в "Ел Класико" на "Сантиаго Бернабеу" през миналия сезон в Примера Дивисион.

В неделя вечерта в първия двубой за Суперкупата на Испания португалецът влезе през второто полувреме и отбеляза красив гол за 1:2. След попадението си Кристиано опъна фланелката си във въздуха по същия начин, по който Меси го направи преди няколко месеца. Това действие на португалеца му донесе първото официално предупреждение.

Няколко минути по-късно реферът показа и втори жълт картон заради симулация, положение, което породи доста полемики. При червения картон Роналдо не сдържа нервите си и побутна съдията, което ще му донесе сурово наказание. Вторият двубой за Суперкупата е в сряда в полунощ.