Реал издирва и наказва предателите на "Бернабеу"

Снимка: Gulliver/GettyImages

1129 0

Реал Мадрид започна борба със свои фенове, които не използват по предназначение своите сезонни абонаменти. Привърженици на "белия балет" бяха възмутени от огромния брой фенове на Барселона по трибуните на "Сантяго Бернабеу" извън сектора за гости, които изкуфяха от радост при победния гол на Лео Меси в 92-ата минута в неделя.

Ръководството на Реал започна собствено разследване и някои от виновниците за конфузната ситуация вече са открити. Стана ясно, че около 1450 запалянковци на Реал преди "Ел Класико" са продали своите абонаментни карти на фенове на Барса.

В отговор Реал анулира до настоящия момент 357 абонамента, собствениците на които за злоупотребили с тях.

Барселона спечели неделното дерби с 3:2 с гола на Меси в допълнителното време. В 77-ата минута любимецът на публиката на Реал Серхио Рамос получи директен червен картон за безумно влизане в краката на Меси.