Ювентус - Спортинг (Лисабон) по ТВ: Къде да гледаме 1/4-финала в Лига Европа?

1802 0

Тази вечер от 22:00 часа Ювентус посреща Спортинг (Лисабон) в първи четвъртфинален мач в Лига Европа. И двата отбора пристигнаха в турнира като трети от груповата фаза на Шампионска лига.

"Бианконерите" имаха сравнително леки опоненти, които се представят добре в родните първенства, но с малък опит в Европа. Така Ювентус преодоля първо Нант с успех и равен и общ резултат от 3:1, а след това и Фрайбург при две победи – 1:0 и 2:0.

Очаквано Спортинг премина без сериозни трудности през Мидтиланд, макар и да постигна категоричния успех с 4:0 не у дома, а на реванша в Дания.

На осминафиналите обаче „лъвовете“ се изправиха срещу лидера в английската Висша Лига - Арсенал. Двубоят в Португалия завърши 2:2, а в Лондон „топчиите“ позволиха на Спортинг да атакува и изравни през второто полувреме. Така се стигна и до дузпи, на които португалците бяха безгрешни.

Двубоят Ювентус - Спортинг (Лисабон) ще бъде предаван пряко по bTV Action, можете да го следите НА ЖИВО и в Sportlive.bg.