Национал с тежка контузия, пропуска гостуването на Лудогорец и е под въпрос за Световното

1466 0

Нападателят на Реал Бетис Хуанми е бил диагностициран със скъсана връзка на глезена преди домакинството на испанския тим на Лудогорец, съобщава "Marca". Срещата е част от втория кръг в груповата фаза на Лига Европа, испанският национал се контузи в първия кръг от надпреварата.

Тогава неговия тим се наложи над ХИК с 2:0, но и даде ценна жертва в негово лице. Хуанми по всяка вероятност отпада от групата на Мануел Пелегрини за домакинството на Лудогорец в четвъртък. Срещата е насрочена за 22 часа на стадион "Бенито Виямарин".

29-годишният футболист вероятно ще отсъства повече от 3 месеца и вероятно ще пропусне и Световното първенство в Катар. Този сезон Хуанми изигра 5 мача за севилския клуб и отбеляза 2 гола.

Ето коя звезда от български гранд е със съмнения за подобна контузия!