Ливърпул - Роял Юнион СЖ по ТВ: Кога и къде да гледаме мача от Лига Европа?

3213 0

Във вечерта на 5-и октомври (четвъртък) Ливърпул е домакин на Роял Юнион СЖ в мач от втория кръг на груповата фаза в Лига Европа!

На 21-ви септември тимът на Юрген Клоп стартира успешно похода си във втория по сила европейски клубен турнир, побеждавайки ЛАСК Линц като гост с 3:1 (обрат след почивката). Съставът на Александър Блесин пък направи 1:1 с Тулуза на свой терен (21-ви септември).

Ситуацията в Група "Е"

• 1. Ливърпул - 1 мач (3:1 голова разлика) - 3 точки
  • 2. Роял Юнион СЖ - 1 (1:1) - 1
  • 3. Тулуза - 1 (1:1) - 1
  • 4. ЛАСК Линц - 1 (1:3) - 0

През отминалия уикенд английският гранд загуби визитата си на Тотнъм от 7-ия кръг на Висшата лига с 1:2 (30-и септември), докато белгийците надвиха Шарлероа у дома си с 3:1 на 1-ви октомври (9-и кръг от Юпилер лига).

Начален час + ТВ канал

*Двубоят на "Анфийлд" тази вечер ще започне в 22:00 ч. (българско време) и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на "Max Sport 3". Ако нямате възможност да го гледате, следете развоя на Ливърпул - Роял Юнион СЖ НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!