Галатасарай - Барселона по ТВ: Къде да гледаме реванша от 1/8-финалите на Лига Европа?

3489 0

Тази вечер турският гранд Галатасарай посреща испанския Барселона в мач-реванш от 1/8-финалите на турнира Лига Европа! Каталунците не успяха да победят този съперник на "Камп Ноу" и след 0:0 в първата среща сега ще "гонят дивото" в Истанбул.

Галатасарай обаче загря за този мач с победа в дербито с Бешикташ с 2:1 у дома, като нападателят Керем Актюроглу отбеляза и двете попадения.

Барселона пък записа пореден успех в Ла Лига, след като разби на собствения си стадион Осасуна с 4:0. Още през първата част каталунците имаха три гола преднина, след като на два пъти се разписа Феран Торес и веднъж Обамеянг. Четвъртото попадение бе дело на юношата на клуба Рики Пуч. Добрата форма доближи Барса на пет точки до втория Севиля.

Двубоят започва в 19:45 ч. българско време и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на "BTV Action". Ако нямате възможност да го гледате - следете развоя на Галатасарай - Барселона НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!