Торино ощастливи Ювентус след дебютната "ракета" на Илич срещу Лацио (ВИДЕО)

1180 0

Серията от четири поредни победи за Лацио в Серия А приключи в събота вечер, след като загуби домакинството си от 31-вия кръг на Серия А. "Орлите" отстъпиха с 0:1 на Торино, като единственото попадение в срещата бе дело на Иван Илич.

22-годишният сръбски халф, който в близкото минало бе стигнал до Манчестър Сити, вкара първото си попадение за "биковете", което падна в заключителните минути на първата част след мощен удар от дистанция.

Трябва да се отбележи, че големите ситуации пред домакините бяха преди попадението на два пъти, а през втората част големите съжаляващи може да са само "биковете" за два големи пропуска.

По този начин Ювентус може да се изкачи до втората позиция във временното класиране на Серия А още този кръг при победа над Наполи, след като преднината на Лацио е от само 2 точки. Торино пък събира 42 точки за 10-тата позиция.

Следете всичко най-интересно от Серия А със SportLive.bg!