Томазо Берни се раздели с Интер след 6 години, 0 записани минути и 2 червени картона

1739 0

37-годишният вратар Томазо Берни и Интер прекратиха взаимоотношенията. Италианският страж прекара 6 години на "Джузепе Меаца", но по-интересното е, че така и не записва нито една минута, нито едно участие за "нерадзурите".

Това обаче не му е попречило да си изкара два червени картона. Единият случай е в мача на Интер срещу Парма при победата за "нерадзурите" с 2:1, когато в 68-ата минута Берни вижда червния картон. Другият случай е от месец януари.

Тогава той го получава след края на мача между Интер и Каляри, завършил 1:1. Тогава Берни саркастично аплодира решение на съдията, което касае Лаутаро Мартинес. Междувременно, казусът "Лионел Меси" отказа Лаутаро Мартинес от трансфер в Барселона.