Специя спря Интер, Андрей Гълъбинов не реализира

Снимка: Gulliver/GettyImages

1916 0

Изравнителен гол на Иван Перишич след 32 минути спомогна на Интер да отърве загубата от Специя при визитата си в 32-ия кръг от италианската Серия А – 1:1. Българският нападател Андрей Гълъбинов се появи на „Алберто Пико” в 62-ата минута игра, но не успя да посече Самир Ханданович.

Иначе, Диего Фариас даде превес на домакините в резултата след 12 минути, но попадение на хърватския офанзивен футболист – Перишич, спомогна на Интер да вземе една точка и на практика да дръпне пред Милан, който по-рано през деня се провали срещу Сасуоло.

Две попадения в хода на срещата бяха отменени заради ВАР, след като реферът Чифи при преглеждането на видеоповторенията потвърди неточностите в играта.