Роналдо се завърна и помогна на Юве с два гола срещу Специя

Снимка: Getty Images/Gulliver

1082 0

Ювентус надви Специя с 4:1 като гост в двубой от 6-и кръг на Серия А. С два гола се отличи Кристиано Роналдо, който за първи път се появи в състава на "Старата госпожа", след като пребори коронавируса.

Алваро Мората даде преднина на Ювентус в 14-ата минута, а Томазо Побега възстанови равенството в 32-ата. 35-годишният Роналдо се появи на терена в 56-ата минута и 180 секунди по-късно даде преднина на шампиона.

Последва точен изстрел на Адриен Рабио в 68-ата минута, а Роналдо фиксира крайното 4:1 в 76-ата от дузпа. С актив от 12 точки Ювентус заема второ място в подреждането, а Специя е на 15-о.