Наполи вкара 4 на Удинезе, Интер се издъни сериозно, а Лацио сложи край на лошата серия (ВИДЕО)

699 0

Три мача с начален час 21:45 (българско време) от шестия кръг на италианската Серия А се изиграха във вечерта на 27-и септември - Наполи - Удинезе, Интер - Сасуоло и Лацио - Торино.

Наполи 4:1 Удинезе

Напук на скандалите около Виктор Осимен, "небесносините" записаха убедителна победа на свой терен. Пьотр Желински откри резултата от дузпа в 19-ата минута, а Осимен покачи на 2:0 в 39-ата. В 74-тата пък Хвича Кварацхелия, който преди това бе уцелил две греди, най-накрая вкара попадение през сезон 2023/24, правейки аванса на своя тим класически.

Лазар Самарджич върна един гол в 81-вата чрез страхотен индивидуален пробив, но няма и 60 секунди по-късно Джовани Симеоне оформи крайното 4:1.

Интер 1:2 Сасуоло

"Нерадзурите", които до момента единствени бяха записали 5 победи от 5 мача, допуснаха изненадваща загуба насред Милано!

Дензъл Дъмфрис се разписа за 1:0 в края на първото полувреме, но през второто отборът на Симоне Индзаги допусна пълен обрат - Недим Байрами и Доменико Берарди донесоха трите точки на Сасуоло.

Лацио 2:0 Торино

Римските "орли" сложиха край на негативната си серия, надделявайки над "биковете" на "Олимпико". И двете попадения паднаха през второто полувреме и бяха дело на Матиас Весино и Матия Дзакани.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Милан влезе в серия от победи за дербито с Лацио! (ВИДЕО)