Наполи настигна Милан след обрат срещу Удинезе

838 0

Наполи победи Удинезе с 2:1 у дома в мач от Серия А. Виктор Осимен се превърна в герой за тима на Лучано Спалети. Той отбеляза и двата гола, а тимът му изравни по точки Милан на върха в класирането. "Росонерите" обаче са с мач по-малко. По-късно тази вечер те гостуват на Каляри.

Удинезе поведе с попадение на Жерар Деулофеу в 22-ата минута, но Наполи обърна развоя на мача, след като Осимен се разписа в 52-ата и 63-ата минути на двубоя.

Гостите доиграха мача с 10 души след червен картон на Пабло Мари в 82-ра минута, но и в намален състав в добавеното време имаха шанс да изравнят. Удар на Деулофеу от фаул пред дъгата на наказателното поле обаче попадна в стената.