Лаутаро изригна с 2 гола и Интер започна с победа в Серия А, Антов не игра за Монца (ВИДЕО)

1675 0

Интер започна с победа новия сезон в Серия А. „Нерадзурите“ удариха с 2:0 Монца на „Сан Сиро“.

В герой за домакините се превърна Лаутаро Мартинес. Аржентинският голаджия заби и двете попадения за успеха.

Българският национал Валентин Антов не игра за Монца. Родният защитник дори не фигурираше в групата на отбора за мача с Интер.

„Нерадзурите“ откриха резултата още в 8-ата минута. Дензъл Дъмфрис направи пробив по десния фланг и пусна към Лаутаро. Аржентинецът матира Микеле Ди Грегорио с шут в левия ъгъл.

Лаутаро узакони победата на „Змията“ в 76-ата минута. Той оползотвори извеждане на новото попълнение Марко Арнаутович.