Лацио подчини Наполи и се завърна на побединя път в Серия А

1175 0

Отборът на Лацио победи Наполи с 2:0 като домакин в мач от 13-ия кръг на италианската Серия А. Попаденията в срещата на "Олимпико" отбелязаха Чиро Имобиле и Луис Алберто.

Още в деветата минута Марушич намери Имобиле, който успя да намери целта. През втората част Луис Алберто успя да подпечата победата с втори гол, който осигури така важните три точки на своя отбор.

"Орлите" се изкачиха до осмото място с 21 пункта - на десет точки от лидера Милан. Наполи остава на пето място с 23 точки в актива си. След 3 дни Лацио гостува на Милан, а Наполи посреща Торино.