Италия разпиля Лихтенщайн само за полувреме

Снимка: getty images

1415 0

Италия победи Лихтенщайн с 4:0 като гост в световната квалификация от група G. И четирите гола за „скуадрата” паднаха през първото полувреме.

Андреа Белоти откри резултата в 11-ата минута, а само 60 секунди по-късно Чиро Имобиле удвои след асистенция на Белоти. В 32-ата минута Антонио Кандрева направи резултата класически, минута преди почивката Белоти вкара и втория си гол в мача. През втората част темпото на игра бе драстично намалено от Италия и до нови попълнения не се стигна.

В другия мач от групата Испания победи Македония със същия резултат. Италия е на второто място в група G с 10 точки. Литхенщайн и Македония са на последните две места без спечелени точки.