Интер с ценни 3 точки, поведе в Калчото...

1573 0

Интер победи Специя с 3:1 като гост в мач от италианската Серия "А". Определено по-добра игра за гостите в срещата.

В 31-ата минута Марсело Брозович демонстрира чудесна ориентация в наказателното поле, овладявайки хубав пас и отправяйки удар от движение в горния ляв ъгъл вкара за 0:1.

В 73-ата минута Иван Перишич успя да промуши топката към Лаутаро Мартинес след разбъркване в наказателното поле и Мартинес нямаше нужда от втора покана, за да я плъзне в долния десен ъгъл - 0:2.

Джулио Маджоре вкара красив гол за домакините в 88-ата минута, а в самия край на срещата Алексис Санчес (Интер) достигна до прецизно подаване в наказателното поле и вкара хубаво попадение за 1:3.

Така шест кръга преди края на сезона Интер се качи отново на върха във временната таблица и има актив от 69 точки. Специя е на 15-ата позиция с 33 пункта.

ЧЕТЕТЕ ОЩЕ: Бъркотия с дузпи реши дербито между Ювентус и Интер!